חילופים בהנהלת עמותת לצאת מהקופסא

אורנית גורן אגמון וקארן אוברזון, תמונה ראשית

אורנית גורן אגמון (מימין) וקארן אוברזון. צילום: ניר סלקמן

 

עמותת לצאת מהקופסא שמחה להודיע על מינויה של קארן אוברזון לתפקיד יו"ר העמותה. אוברזון תחליף את אורנית גורן אגמון אשר כיהנה בתפקיד מינואר 2016, הובילה את הקמת ארגון הבוגרים של העמותה, את רתימת התורמים ומשרדי הממשלה לפרויקטים השונים, ואת תהליך תכנון, גיוס הכספים ופיתוח טרמינל עיצוב בת-ים החדש, שיושק בתחילת השנה הקרובה. גורן אגמון תישאר חלק מהנהלת העמותה.

גורן אגמון: "לאחר שש שנים של פעילות אינטנסיבית בעמותה, בתחילת הדרך באימון ובמינוף הידע והיצירתיות של מעצבי הטרמינל לכדי עסק מצליח, ובהמשך כיו״ר העמותה, אני גאה להעביר לידיה האמונות של קארן אוברזון עמותה יוצאת דופן באיכות אנשיה – בראשם המנכ״ל לירון הרשקוביץ – בחזונה ובמטרותיה. אמשיך לתרום להצלחת העמותה שהיא חלק מלבי, ואני בטוחה שקארן תתרום מניסיונה העשיר ומיכולותיה להמשיך ולקדם את מטרותיה הראויות של העמותה".

אוברזון, מעצבת אופנה עילית ותיקה ומוערכת ובתו הבכורה של מעצב האופנה גדעון אוברזון, בעלת רקע במינהל עסקים, וליוותה ומלווה במהלך השנים האחרונות מעצבים צעירים בפיתוח מקצועי.

אוברזון: "אני שמחה מאוד על המינוי לתפקיד החדש בעמותה שהתנדבתי בה עוד כשהייתה בתחילת הדרך. תחום העיצוב והמעצבים בישראל חשוב לי מאוד, ואני שמחה לקחת חלק בכל דבר שיכול לקדם את התחום. השנה הקרובה הולכת להיות שנה משמעותית מאוד עם פתיחת הטרמינל החדש, ואני גאה להיות חלק ממפעל חשוב זה".

עמותת לצאת מהקופסא הוקמה על-ידי קבוצה של מעצבים צעירים לפני שמונה שנים במטרה לקדם את תחום העיצוב בישראל. בשנים האחרונות מובילה העמותה קהילת מעצבים הולכת וגדלה. העמותה שמה לעצמה כמטרה להוביל פרויקטים חברתיים וחינוכיים באזורי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בארץ.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.