תלאביביאן X לה קולטור

לכבוד החנוכה מהדורה מיוחדת של לה-קולטור ומגזין הרשת תלאביביאן. הפורמט האהוב של איתי בלאיש ודר רותם הפעם עם חנות הפופ-אפ של אנה קופיטו. וגם לסטודנטים של בצלאל יש נציגות

מנורה של אוהד בנית

אוהד בנית

 

 

חנוכה מתקרב, ולה-קולטור, כמו בדרך כלל לפני החגים בשנתיים וחצי האחרונות, מציגה תערוכת עבודות מעצבי תקשורת חזותית במחירים בני-השגה. הפעם הצטרף ליוזמה גם מגזין הרשת תלאביביאן, עם חנות פופ-אפ שתציע מיקס של מעצבים ישראלים בתחילת דרכם מתחומי האופנה, התכשיטים והמוצרים המעוצבים. קומץ סטודנטים מבצלאל הוזמנו להצטרף, להציג ולמכור את עבודותיהם.

כל זה יקרה מיום רביעי הקרוב למשך שלושה ימים בבית הצעירים של עיריית ת"א יפו – מזא"ה 9.  הקומה השלישית של בית הצעירים תוקדש לחנות הפופ-אפ של תלאביביאן, שבה יציגו: Zucker, HANNAH, Complét, PULP, Palm & Olive, Born From Rock, TheyDream, Kuchinate, Haim Evgy, Ohad Benit, Roza Sinaysky, Lahav Halevy ,Swift Textiles.

בקומת שמעל תציג לה-קולטור אמנות עכשווית במחירים של עד 500 ש"ח. כ-50 מעצבים, חלקם – כמו   UNTAY, עמית שמעוני (מסדרת ההיפסטרים), שגיא אשין, שחף מנפוב, תום רזניקוב – כבר מוכרים אבל רובם עדיין לא, יציגו עבודות צילום, הדפס, איור, קולאז' ושמן.

TELAVIVIAN, מגזין הרשת של אנה קופיטו, מבקש לחשוף יוצרים תל אביביים צעירים בתחומי האופנה, הצילום, העיצוב, האמנות והמוזיקה לעולם. לאחרונה החלה קופיטו להציג כשרונות מקומיים לא רק במגזין, אלא גם בסדרת חנויות פופ-אפ שנפתחו ויפתחו בעיר במהלך השנה.

לה-קולטור היא יוזמה של  איתי בלאיש ודר רותם, שניהם מעולם התקשורת החזותית, המבקשת לחבר בין מעצבים צעירים לקהל צעיר, ולאפשר גם לצעירים לרכוש עבודות עיצוב במחירים שבהישג יד. רכישת העבודות מתבצעת מהאמנים עצמם, והם אלו שמקבלים את מלוא הרווח.

מתי: רביעי עד שישי, 10-12.12.2014 | רביעי 18:00 – 23:00 | חמישי 12:00 – 22:00 | שישי 11:00 – 15:00

איפה: בית הצעירים, מאז"ה 9, תל-אביב

 

Untay

Untay

יונתן כתב

יונתן כתב

סשה תמרין

סשה תמרין

קלמר עור בצורת גליל נפרש של Palm and live

Palm and live

מגבות מטבח של Swift, מיכל פיירשטיין ורוני יחזקאל

Swift, מיכל פיירשטיין ורוני יחזקאל

Born From Rock, מעיין אליקים, גילי ברנע ונירה שלימוביץ' בסטודיו עם התכשיטים

Born From Rock, מעיין אליקים, גילי ברנע ונירה שלימוביץ' בסטודיו עם התכשיטים

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *