סלפי מאניה

PhotoBooth# של הסטודנטים מ-ECAL הייתה אחת התערוכות המדוברות במילנו, ופרויקט הסלפי של Aric Snee ו-Justin Crowe עלה השבוע לרשת וכבר קיבל עשרות אלפי לייקים. מילנו 2015

Momento#, ECAL/Tanya Kottler & Nadine Schaub

Momento, ECAL/Tanya Kottler & Nadine Schaub#

 

6,000 לייקים (נכון להבוקר, 4 במאי ) וכמאה אלף צפיות, ועוד למעלה ממאה אלף צפיות ו-60 אלף (!) לייקים קיבל השבוע הפרויקט הביקורתי-הומוריסטי של aric snee & justin crowe, וזה רק ב-designboom וב-boredpanda. שניהם אמנים צעירים, סני מרצה באוניברסיטת בול, אינדיאנה ומנהל את סדנת הזכוכית שלה, קרואו בוחן תופעות בתרבות העכשווית במבט פרובוקטיבי, וביחד הם עיצבו את מקל הסלפי בדמות זרוע לוחצת יד לשלום, מתוך רצון להעלות לשולחן את אחד הנושאים היותר המדוברים בעת האחרונה – ההשפעה של הטכנולוגיה על ההתנהגות שלנו, על האופן שבו אנחנו תופסים את עצמנו ומתעדים את עצמנו, ועל הקשר בין אלה לבין האמנות והעיצוב.

אחת התערוכות המדוברות בשבוע העיצוב האחרון במילנו עסקה גם היא בסלפי. PhotoBooth#, תערוכת הסטודנטים של התואר הראשון בצילום והתואר השני בעיצוב מ-ECAL, אוניברסיטת האמנות והעיצוב של לוזאן, הציגה סדרת מיצבים אינטראקטיביים שהזמינו את המבקרים לחוות "כיצד מצלמות הטלפונים הסלולריים ותופעת הסלפי שינו את האופן שבו אנחנו מביטים על עצמנו". ואגב, גם על מושא ההתבוננות שלנו. והנה הסרטון שמציג את הפרויקטים שהשתתפו בתערוכה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *