מדיניות פרטיות

 

 

ב-dezignZoom מעריכים את פרטיותכם ולכן הכנו את מדיניות הפרטיות הזו על מנת להודיע לכם מתי מידע נשמר, כיצד הוא מעובד ומה מגולה לגופים אחרים.

איזה מידע מזוהה אנחנו שומרים עליכם? אנחנו שומרים את שמכם (רק אם מסרתם לנו אותו בטופס ההצטרפות לניוזלטר שלנו. כדי לקבל את הניוזלטר שלנו אינכם חייבים למסור לנו את שמכם). אנחנו שומרים את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, כדי שנוכל לשלוח לכם מעת לעת עדכוני תוכן וניוזלטרים. פרטים אלה נשמרים ברשימת תפוצה של שירות mailchimp.

אנחנו מתחייבים לא למסור את המידע שמסרתם לנו לצדדים שלישיים.

איזה מידע לא מזוהה אנו שומרים על אודותיכם? אנחנו לא שומרים מידע מעבר למה שמצוין בסעיף הקודם.

האם אנחנו שומרים עוגיות? עוגיה (cookie) היא קובץ הנשמר על המחשב שלכם ומאפשר לאתר האינטרנט לזהות אתכם או לאמת את זהותכם.  dezignZoom אינו שומר עוגיות. אנחנו נעזרים בכלי הניתוח הסטטיסטיים של גוגל אנליטיקס, שהם כלי ניתוח סטנדרטיים הנמצאים בשימוש אתרי אינטרנט ברחבי העולם, כדי לבדוק את נתוני הגלישה באתר שלנו בלבד. ייתכן כי גוגל אנליטיקס נעזר באחסון עוגיות על המחשב שלכם, וכדאי שתבדקו את מדיניות הפרטיות שלו.

האם אתם יכולים לשנות או למחוק את המידע שמסרתם לנו? אנו מכבדים את פרטיותכם ותמיד תוכלו לשנות את פרטיכם או להסירם מרשימת התפוצה שלנו לצמיתות.

אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת.

ליצירת קשר אתם תמיד יכולים לפנות אלינו בדואר אלקטרוני או על ידי הטופס 'צור קשר'. כתובת הדואר האלקטרוני שלנו היא: :info@dezignzoom.co.il.

 

מדיניות הפרטיות הזו נעזרה ב– מחולל מדיניות הפרטיות, (כל הזכויות שמורות 2013, יהונתן קלינגר, עו"ד), והותאמה לאתר dezignZoom.

Comments are closed