חתימה טובה. מילנו 2015

את חותמות עץ-הזית המפגישות בין עיצוב, אופנה ואוכל, הציגו לוקאס אנגלו וואסו אספי, צמד מעצבים צעירים בוגרי סנט. מרטינ'ס, בשבוע העיצוב של מילנו 2015

Designer Baking, חותמות הבצק של סטודיולאב 6

חותמות הבצק של סטודיולאב

 

קחו שני מעצבים צעירים בוגרי בית הספר הלונדוני לעיצוב ואמנות סנט. מרטינ'ס, ענפי עץ זית ודוגמאות קלאסיות מעולם הטקסטיל, ערבבו היטב, וקבלו פרויקט שמפגיש בין עיצוב, אופנה ואוכל. וליתר דיוק: חותמות שהופכות את מאפי הבית ליצירות "אוט קוטור קטנות וחינניות", כלשונם.

את Designer Baking, שמו של פרויקט חותמות הבצק, עיצבו לוקאס אנגלו (Angelou) וואסו אספי (Asfi), מעצבי STUDIOLAV, כחלק מיוזמתה של גלריה "סקופה" ביוון, שהזמינה מעצבים ליצור ולפתח גרסאות עכשוויות של חפצי יומיום מסורתיים. שתי הדוגמאות שבהן בחרו עבור חותמות העץ המלא שצורתן כפירמידה רבועת צלעות, הן ה-Pied de Poule וה-Tweed Herringbone, שהן דוגמאות קלאסיות בעולם הדפסי האופנה.

ההשקה הראשונה והחגיגית של החותמות התקיימה בתצוגת האופנה של מעצב האופנה (אף הוא בוגר סנט. מרטינ'ס) Haizhen Wang בשבועות האופנה של לונדון ופריז 2013, כאשר למוזמנים הוגשו מאות עוגיות מדוגמות ומפתיעות. בשבוע העיצוב האחרון של מילנו חברו אנגלו ואספי לשתי מעצבות נוספות ולאופה לחם, וביחד, בחנות הפופ-אפ שפתחו במתחם designjunction, הרחיבו את קולקציית הכלים שנועדה להעשיר את טקסי אפיית הלחם המסורתיים ולגוון אותם בטוויסט בן-זמננו.

לצד החותמות הציג "סטודיולאב" במסגרת המיזם PAN IS ARTOS מגוון בצקים ששולבו בתוכם מיני ירקות שמוסיפים טעם ייחודי וצבע למאפה.

הפוסט פורסם גם במגזין רגבה

 

Designer Baking, חותמות הבצק של סטודיולאב 9

.

חותמות הבצק של סטודיולאב

.

Designer Baking, חותמות הבצק של סטודיולאב 11

.

דוגמאות הבצק הצבעוניות והמדוגמות במיזם PAN IS ARTOS שהוצג בשבוע העיצוב של מילנו 2015

דוגמאות הבצק במיזם PAN IS ARTOS שהוצג בשבוע העיצוב של מילנו 2015

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.