המפגש שהוליד את הפנדה החדשה

מספרים על "נוף פנדה" שכאשר ביקר ג'וליו קפליני את פאולה נבונה, וראה בביתה שני רהיטים שעיצבה בתקופת אלכימיה וממפיס, הוא התלהב, וכך נולדה סדרת הרהיטים החדשה של קפליני. מילנו 2015

בהשראת ממפיס. שולחן הקפה

בהשראת ממפיס. שולחן הקפה

 

באופן קצת מפתיע הציגה השנה Cappellini מפגש מחויך ושובבי משהו בין ג'וליו קפליני לפאולה נבונה. כחלק מגל הנוסטלגיה הפוקד את העיצוב האיטלקי המתמודד עם אתגרי הגלובליזציה, והחזרה לימי הזוהר ששינו את פני העיצוב העולמי עם קבוצות כאלכימיה וממפיס, עיצבה נבונה לקפליני את סדרת הרהיטים Panda Landscape. נבונה – יחד עם סוטסאס, אלסנדרו מנדיני, אנדריאה ברנזי, מיקלה דה לוקי ואלסנדרו גריירו – הייתה המעצבת היחידה בקבוצת אלכימיה שקדמה במעט לממפיס. מספרים שלאחרונה שילבה נבונה שני רהיטים שעיצבה בתקופה ההיא בביתה, וכשקפליני הגיע לביקור, הוא התלהב, וכך נולדה הקולקציה.

נוף פנדה כוללת ספה ורסטילית עם יחידות וקונפיגורציות שונות באורכים שונים, שתי מידות עומק (95 ס"מ ו-125 ס"מ), וריפוד נשלף בצבעי שחור, לבן, אדום, בורגונדי ואפור; ארוניות פתוחות ושולחנות קפה עם רגלי אלומיניום וגימור בהדפס דיגיטלי בייצור Abet Laminati; שולנות צד שבסיסם עשוי ברזל מחורר והמשטח מזכוכית; ומנורת פנדה גדולת מימדים שגובהה מטר ו-60 סנטימטרים.

ברוח דומה עיצבה נבונה כיור בסדרת כיורים מדוגמים עם הדפסים של ג'ספר מוריסון, פיירו ליסוני, דורדוני, פטריק נורגה, סטיינדהא פקהאלה, סטפן בורקס ועוד ל-Flaminia. נבונה גם עיצבה את אולם התצוגה של פלמיניה לקראת שבוע העיצוב, והייתה אחראית לעיצוב החלל וחלק מהקולקציות של Gervasoni,  המותג ההולנדי Linteloo, הביתן של Baxter בסלונה, ואחד משלושת המטבחים בקולקציה הקונספטואלית של איקאה Ikea Temporary. בסטודיו שלה בוויה טורטונה 31 אירחה השנה את חברת הטפטים ההולנדית NLXL לה עיצבה השנה, לצד ידידה הטוב דניאל רוזנסטרוק, המנהל האמנותי של מרסי הפריזאית, קולקציית טפטים שתוכלו לקרוא עליה כאן.

אחת הארוניות

אחת הארוניות

שלוש הארוניות

שלוש הארוניות

מנורת Angolo ואחת הארוניות

מנורת Angolo ואחת הארוניות

שולחנות הצד

שולחנות הצד

שולחן קפה

שולחן קפה

Panda Landscape

Panda Landscape

 

 

 

One Comment:

  1. Pingback: הסיור המודרך. המיטב של הסלונה דל מובילה 2015 | dezignZoom

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *