אתם נמצאים כאן

את מגזין הצבע החד-פעמי בן מאה העמודים "אתה נמצא כאן" לא תוכלו למצוא בחנויות. יובל סער וגיא חג'ג' החליטו להציע אותו למכירה במספר עותקים מוגבל רק דרך הדסטארט. מסע אחר

איור של תומר חנוכה

Kent AVenue, תומר חנוכה

 

בחצי השנה האחרונה, מאז חזרו ממסעות הקיץ שלהם ברחבי העולם, ובין יתר הדברים הרבים-רבים שהם עושים (כל אחד לחוד), עבדו יובל סער (פורטפוליו) וגיא חג׳ג׳ (עונג שבת) במשותף על אתה נמצא כאן: פרויקט חד-פעמי המשלב כתיבה, איור וצילום ומוקדש למסעות / תיורים בחוצלארץ.

"בקיץ האחרון", מספר סער, "גיא נדד חודש בטקסס ובקליפורניה וכתב יומן מסע באינסטגרם. אני נדדתי באותו הזמן בין ניופאונדלנד, נובה סקוטיה וטורונטו שבקנדה. לא כתבתי יומן מסע, אבל כששנינו חזרנו, סיפרתי לגיא שהיומן שלו הדהד הרבה מהתחושות במסע שלי. התחלנו לדבר על מסעות. הייתה אז מלחמה וכל מה שרצינו לעשות היה לא להימצא כאן. לצאת למסע, אם לא בפועל, אז לפחות ברוח. פנינו לכותבים ולמאיירים הכי מוכשרים שאנחנו מכירים, וביקשנו מהם טקסטים, יומנים, מכתבים, איורים ותצלומים שקשורים למסעות – לא מטאפוריים, מסעות אמיתיים בעולם. חג'ג וסער לא התכוונו לסיפורי מסע קלאסיים וגם לא לדיווחי תיירות שגורים, אלא לאותן חוויות פרטיות, אלו שבדרך כלל נותרות מחוץ למרכז הפריים, ובמילים של סער: "חיפשנו רגעים מסוג אחר – הפינה הזעירה והשולית; הכביש הצדדי, הצר והעלום, שהוביל להרפתקה; המקומות הפחות מוכרים, הפחות סטנדרטיים; ובעיקר – הסיפור האישי".

התוצאה היא אתה נמצא כאן – מגזין פרינט חד-פעמי, שחג'ג' וסער מעידים עליו בגאווה שהוא לא דומה לשום דבר שהם מכירים. "יש בו טקסטים קלאסיים לצד יומני מסע אינסטגרמיים, קומיקס, חליפת מכתבים, סיפורים מפוקפקים, סודות, סיפורים קטנים ותהיות גדולות".

כתבו: אביבית משמרי, ארנה קזין, גיא חג׳ג׳, ורדית גרוס, יגאל סרנה, יוני רז פורטוגלי, כנרת רוזנבלום, נעה ידלין, נעם גלברט, עודד וולקשטיין, עמית לוי ועדי שעיה, עמרי הרצוג, ענבל מלכה, רועי רוטמן ושאול אמסטרדמסקי. איירו: אלון ברייאר, אסף חנוכה, גבריאלה ברוך, טל גרנות, יונתן פופר, ירמי פינקוס, מורן ברק, מרב סלומון, ניב תשבי, עומר הופמן, קרן תגר, שחר בכור, שרי כהן ותומר חנוכה.

ועכשיו העבודה על אתה נמצא כאן הסתיימה. המגזין כתוב, ערוך ומעוצב, ומחכה רק להדפסה. וזו תלויה בכם. חשוב לדעת שאת מגזין הצבע בן מאה העמודים לא תוכלו למצוא בחנויות. חג'ג' וסער החליטו להציע למכירה את כל העותקים בהזמנה מראש דרך אתר מימון ההמונים הישראלי הדסטארט, במספר עותקים מוגבל, במחיר של 25 שקל לגיליון. "ואז", הם אומרים, "בדיוק כמו חופשה טובה, הוא ייעלם".

אז זהו, עכשיו אתה נמצא כאן נמצא בידיים שלכם. לחיצה על הקישור הזה תוביל אתכם לעמוד של המגזין בהדסטארט. כאן תוכלו לקרוא את כל הפרטים, ולהזמין גיליון (או יותר) שיגיע אליכם עד הבית, עם תיק של פורטפוליו (או בלעדיו), עם תקלוט פרטי של גיא, או עם הרצאה של יובל רק לכם ולחברים שלכם. או עם שניהם…

 

איור של ירמי פינקוס

נסיעה לילית בברטאן, ירמי פינקוס

איור של טול גרנות

ביקיני פוקוריו מארו, טל גרנות

האיור של מרב סלומון

האם כבר כיף? האיור של מרב סלומון. הטקסט של נעה ידלין

איור של גבריאלה ברוך

יומן מסע איסלנד, גבריאלה ברוך

אתה נמצא כאן, השער. איור: יונתן פופר. לוגו: חן מכבי

אתה נמצא כאן, השער. איור: יונתן פופר. לוגו: חן מכבי

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *